KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bingo rimér 10791017
nr 1079 1017
Bingo Rimér
(f. 1975), Sverige
Bingo Rimér (f. 1975), 'Katrin Zytomierska', blandteknik, signerad 'Bingo', 100x100 cm
Bingo Rimér, svensk fotograf, född i Hällaryd, Blekinge 1975.
Utrop:
2.000 kr - 3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:13:32
900 kr
300 kr
350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
400 kr
450 kr
31 okt
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!
Bingo Rimér
Läs mer om Bingo Rimér